Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pēcpusdiena tēviem un vectēviem

  27.septembrī sākumskolas skolēni priecīgā satraukumā sagaidīja skolā savus tētus un vectētiņus, lai kopīgi dotos ceļojumā „Pa Miķelīša pēdām”. 

            Ceļojuma laikā ģimenes apmeklēja 11 darbnīcas un ar aizrautību pildīja dažādus uzdevumus - minēja mīklas, pēc melodijas mēģināja uzminēt latviešu tautasdziesmas, apmeklēja ārsta kabinetu, kurā daktere lūdza rakstīt recepti, kā uzlabot garastāvokli lietainā laikā, meta šautriņas, spēlēja kartupeļu bolu un knipju bolu, pārbaudīja pirkstu veiklību, pārliekot ar knaģi pupiņas no viena trauka otrā, mēģināja salikt pēc iespējas vairāk vārdu no dotajiem burtiem, darbnīcā „Virtuālā skola” datorā pildīja uzdevumu par dārzeņiem, minēja mīklas, „Plaukstiņu darbnīcā” ar plaukstām veidoja kokus rudens krāsās. Pasākuma noslēgumā visi ar nepacietību vēlējas nogaršot mājturības skolotājas Andas vadībā pildītos un cepeškrāsnī ceptos ābolus.

Pēc pasākuma visi atzina, ka tā bijusi brīnišķīgi pavadīta pēcpusdiena, un visi ar nepacietību gaidīs, kad šāds pasākums skolā notiks atkal.

Paldies par atsaucību gan dalībniekiem, gan tiem, kas piedalījās pasākuma īstenošanā, gan arī tiem, kas palīdzēja šo pasākumu padarīt „garšīgu”!

Daiga Vasioleka, direktora vietniece izglītības jomā

© Valdemārpils vidusskola