Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasākums 'labiniekiem'

     Ļoti iepriecināja arī augstākais vidējais vērtējums - 9, 357, šī vērtējuma īpašniece ir 12.a kl. skolniece Sabīne Blaua.

   Pasākuma laikā skolēni saņēma atzinības rakstus no direktora, kā arī laimes pakavus Jaunajam Zirga gadam. Tradicionāli skolēni parakstījās goda grāmatā. Muzikālās pauzes aizpildīja zēnu instrumentālais ansamblis. Arī divi no viņiem bija godināmo skaitā, taču neatteica sniegt pārējiem muzikālo baudījumu.

     Pēc svinīgās daļas ģimenēm bija iespēja fotografēties salonā, kā arī pie Valdemārpils vidusskolas karoga. Mums par lielu prieku ļoti daudzas ģimenes fotografējās pie karoga, kaut gan šī ideja likās novecojusi. Radošajā darbnīcā čaklie rūķi kopā ar vecākiem un bērniem lēja laimes un spēja tās iztulkot. Kopā ar Atrakciju rūķi bija iespēja draiskoties un rotaļāties. Audzinātājiem kopā ar vecākiem bija iespēja malkot tēju un mieloties ar Ziemassvētku laikam tik tradicionālajām piparkūkām un mandarīniem.

Sākumskolas posmā augstu un optimālu zināšanu līmeni bija ieguvuši 43skolēni, īpašs prieks, ka diviem skolēniem 3.kl., Laurai Sīpolai un Renāram Bērziņam, ir bijuši tikai augsti sasniegumi.

Lai arī 2.semestrī darba augļi tikpat raženi!

Dir. vietn. izgl. jomā Valda Štrausa

© Valdemārpils vidusskola