Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Bērnu drošība ir vissvarīgākā

 Trešdien, 3. septembrī, Valdemārpils vidusskolā bija drošības diena. Visu vecumu skolēni varēja apgūt pirmās palīdzības sniegšanu un labāk iepazīt Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu, kā arī iegūt cita veida informāciju par to, kā jauno mācību gadu pavadīt, esot maksimālā drošībā.
Kopīgi vērojuši robežsardzes apmācītā suņa apbrīnojamās paklausības paraugdemonstrējumus, skolēni izklīda pa dažādajām stacijām skolā un pie tās. Iegriežoties vien dažās no tām, bija skaidrs, ka gaidāma iespaidiem bagāta diena, droši vien — gan skolēniem, gan operatīvā dienesta darbiniekiem.
„Ko tētis dara, kad ierauga policistu?” pirmklasniekiem jautāja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore nepilngadīgo jomā Jolanta Feldmane, un viņi tūlīt vaļsirdīgi iesaucās: „Piesprādzējas!” Protams, bērniem lieku reizi tika atgādināts, ka drošības jostu lietošana nav policistu iegriba, bet gan instruments pašu dzīvības saglabāšanai.

/ pēc E.Lāces raksta „Talsu Vēstīs”
2014.gada 5.septembrī; visu rakstu lasiet šeit:
http://www.talsuvestis.lv/lv/zinas/bernu-drosiba-ir-vissvarigaka/)

© Valdemārpils vidusskola